Pytania i odpowiedzi

 1. Czym charakteryzuje się Przeprowadzka.org?

  Przeprowadzka.org specjalizuje się w transporcie ładunków z punktu A do punktu B. Firma profesjonalnie i kompleksowo zrealizuje każde zlecenie służąc również pomocą w załadunku oraz rozładunku. To klient decyduje o miejscu dowozu a także dniu i godzinie, w jakim ma on nastąpić.

 2. Jakie usługi oferuje firma?

  Firma świadczy usługi transportowe, organizując w tym przeprowadzi mieszkań krajowe oraz międzynarodowe. Ponadto firma może na określony czas przechować dowolne rzeczy klienta w swoich boxach magazynowych oraz umożliwia utylizację między innymi starych mebli oraz sprzętów RTV i AGD. Ze szczegółową ofertą możecie się Państwo zapoznać korzystając z linków znajdujących się poniżej.

 3. Jak przygotować się do przeprowadzki?

  Pierwszym krokiem powinno być sporządzenie listy, według której dokładnie określone zostaną rzeczy, które mają zostać przeniesione. Pakując swój dobytek własnoręcznie nie należy zapominać o ponumerowaniu kartonów oraz dołączeniu krótkich informacji, co z pewnością ułatwi cały proces. Bardzo ważną kwestią jest również odpowiednie zabezpieczenie mebli i innych cennych przedmiotów, tak by nie uległy one żadnemu uszkodzeniu. Więcej pomocnych informacji znaleźć mogą Państwo na stronie porady przeprowadzkowe.

 4. Czy firma jest ubezpieczona?

  Tak, firma jest ubezpieczona od wszystkich szkód które zostaną wyrządzone przez ekipę transportową w trakcie realizacji jakiegokolwiek zlecenia.

 5. Jak długo trwają przeprowadzki?

  Każda przeprowadzka niezależnie od tego czy dotyczy ona mieszkania, domu czy firmy przebiega inaczej. Czas trwania uzależniony jest od kilku czynników takich jak: ilości oraz rodzaju transportowanych rzeczy, liczby pięter oraz ogólnej infrastruktury. Nie bez znaczenia jest tu oczywiście dystans, jaki musi pokonać transport w związku z tym stawkę godzinową uznajemy za najuczciwszą.

 6. Ile kosztują przeprowadzki mieszkań?

  Ceny przeprowadzek ustalane są między innymi na podstawie wagi przedmiotów, liczby pięter oraz przejechanych kilometrów. Wszystkich niezbędnych informacji dowiecie się Państwo po wypełnieniu specjalnego formularza na podstawie, którego sporządzona zostanie indywidualna wycena. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie cennika.

 7. Czy w trakcie transportu obecność właściciela jest konieczna?

  Nie, w trakcie transportu nie jest konieczna obecność właściciela. Wystarczy osoba, która wskaże ekipie transportowej rzeczy i przedmioty, które mają zostać zabrane i przewiezione w nowe miejsce.

 8. Na jakim obszarze działa Przeprowadzka.org?

  Głównym obszarem, na jakim firma świadczy swoje usługi transportowe jest Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice. Jeżeli zachodzi taka potrzeba Przeprowadzka.org działa również na terenie całej Polski, jednak warunkiem jest rozpoczęcie bądź zakończenie przeprowadzki w rejonie Pomorza.

 9. Czy Przeprowadzka.org zabezpiecza meble przed transportem?

  W celu zabezpieczenia transportowanych mebli wszystkie auta posiadają specjalne zaczepy na pasy. Firma ma również do dyspozycji koce, gąbki, folie strecz i folie bąbelkowe, które dodatkowo zabezpieczą meble. Aby ułatwić wszelkie relokacje, pracownicy korzystają z wózków dwukołowych oraz platformowych.

 10. Jak można skontaktować się z firmą?

  Z firmą można skontaktować się telefonicznie – +48726-588-288 bądź za pośrednictwem maila – info@przeprowadzka.org.