Utylizacja Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pomorskie


Utylizacja mebli Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Pomorskie. Wywozimy również sprzęt RTV i AGD, makulaturę. Opróżnianie mieszkań, domów. Likwidacja mieszkań, domów, piwnic, strychów, wyposażenia firm oraz zakładów na terenie: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pomorskie. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się starych mebli lub niedziałającego sprzętu zadzwoń, a załatwimy ten problem. Wyniesiemy, wywieziemy, zutylizujemy. Opróżniamy piwnice, strych, niepotrzebne meble i sprzęt z mieszkań i biur. Często taką usługę wykonujemy po sprzedaży mieszkania w celu opróżnienia wszystkich niepotrzebnych rzeczy i przygotowania do remontu lub przeprowadzki nowych mieszkańców. Współpracujemy z wysypiskiem w Gdańsku spełniając ich normy i przekazujemy odpady według zaleceń.

 

BĄDŹMY EKO!! NIE WYRZUCJAMY !!👌😊

Jako pierwsi wprowadzamy nową usługę ,która daje drugie życie zadbanym meblom lub sprzętom . Jeżeli nie jest Ci już potrzebny, a nie ma 30 lat😉 , nie masz komu oddać – my znajdziemy nowego właściciela. Takich rzeczy staramy się nie wywozić na wysypisko – jeszcze komuś może posłużyć . 😊

UWAGA!!! Dzięki temu rozwiązaniu głównie mogą zaoszczędzić firmy ,które muszą płacić na wysypisku za utylizację – ten koszt odchodzi. Zostaje tylko opłata za naszą usługę.

Prywatni klienci mogą dzięki temu pomóc  środowisku .

Zapraszamy do zakładki kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.