Przeprowadzki firm Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i okolice


Sprawna przeprowadzka miejsca pracy jest bardzo ważna. Im szybciej zostanie skończona, tym prędzej można wrócić do obowiązków. Dla każdej firmy czas to pieniądz. Powierz to profesjonalistom aby uniknąć niepotrzebnego bałaganu i przestojów w pracy. Odpowiednio zabezpieczymy mienie, rozkręcimy i skręcimy meble, a nawet spakujemy wszystkie dokumenty do kartonów. Przenosimy całe firmy jak i pojedyncze stanowiska na nowy adres, niezależnie czy to przeprowadzka lokalna czy międzymiastowa. Możliwość zamówienia wcześniej kartonów oraz materiałów do pakowania.

Współpracujemy na stałe z wieloma firmami w zakresie naszych usług. Jeżeli są Państwo zainteresowani stałą współpracą jesteśmy otwarci na propozycje.

Przeprowadzki i transport mebli - cennik

 • Transport / przeprowadzki – Gdańsk – Gdańsk: 250zł
 • Uwaga: Dalsze trasy wyceniane są indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem
 • Koszt pracowników:
  • 1 osoba: 120 zł/h
  • 2 osoby 200 zł/h
  • 3 osoby 260 zł/h
  • 4 osoby 320 zł/h
  • Stawka do 4 pięter po schodach. Na życzenie wystawiamy F-re VAT +23%

Sprawdź również

Przeprowadzki mieszkań i domów

Jesteśmy elastyczni i działamy zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta. Wiemy, że przeprowadzki w Gdyni lub Gdańsku mogą wydawać się trudne i przytłaczające, jednak z naszą pomocą wszystko okaże się proste. Po ustaleniu szczegółów pomożemy w procesie przeprowadzki, rozkręcimy meble i posegregujemy wszystkie kartony. Nasi pracownicy nie boją się wyzwań, dlatego chętnie pomogą w trakcie przeprowadzki poprzez transport mebli np. w Gdańsku.

– Przejdź do strony

Usługi transportowe

Oferując transport mebli w Trójmieście, dbamy o wszystkie szczegóły związane z naszymi usługami. Ustalamy warunki współpracy, zabezpieczamy konkretne przedmioty i działamy sprawnie. Biorąc pod uwagę, że każdy klient może mieć nieco inne potrzeby, gwarantujemy zarówno możliwość samodzielnego rozładunku i załadunku, jak i opcji z pomocą kierowcy lub naszej ekipy. Ponadto, w przypadku dużych gabarytów, dobrym rozwiązaniem jest bagażówka, która zapewnia bezpieczeństwo przy przewożeniu większych mebli i sprzętów.

– Przejdź do strony