Usługi transportowe,

Transport mebli Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Polska


Usługi transportowe takie jak transport mebli Gdańsk, Gdynia nie jest jedynym ładunkiem jaki wozimy. Zajmujemy się szeroko pojętym transportem. Potrzebujesz przewieźć ładunek z punktu A do B? Po prostu zadzwoń lub napisz, a ustalimy szczegóły. Jeżeli potrzebujesz stałego transportu na danej trasie również jesteśmy otwarci na propozycję współpracy. Wykonujemy nie tylko transport mebli Gdańsk, Gdynia, Sopot. Przewieziemy wszystko czego zapragniesz i co zmieści się do naszego auta uwzględniając ładowność. Wykonujemy transport przy każdej odległości np. transport Gdańsk Zaspa-Gdańsk Wrzeszcz, Pruszcz Gdański-Sopot jak i dalsze trasy. Transport Warszawa-Gdańsk, Gdynia-Kraków. Jeżeli zlecenie kończy się lub zaczyna na terenie Trójmiasta nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd. Rezerwując kurs całe auto jest dostępne pod Twój ładunek, ponieważ nie łączymy zleceń.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jakie opcje związane z załadunkiem i rozładunkiem firma oferuje podczas transportu mebli?

  Podczas transportu mebli na terenie Gdańska i okolic mają Państwo do wyboru 3 możliwości związane z załadunkiem oraz rozładunkiem:

  • Samodzielny rozładunek/załadunek - kierowca pomaga w zabezpieczeniu ładunku, aczkolwiek wymaga zorganizowania własnej pomocy do noszenia.

  • Rozładunek/Załadunek z pomocą kierowcy - kierowca pomaga w zabezpieczeniu jak i również w wniesieniu i zniesieniu rzeczy. Większe meble wymagają pomocy drugiej osoby, którą zapewnia klient. Przedmioty wyjątkowo ciężkie, powyżej 80 kg, wnosimy tylko z naszą ekipą, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo każdego dookoła.

  • Rozładunek/Załadunek wykonany przez naszą ekipę - zabezpieczamy, wynosimy oraz znosimy. Wszystko jest po naszej stronie.

  Wybierając samodzielny załadunek kierowca pomoże w odpowiednim ułożeniu rzeczy na przestrzeni ładunkowej. Zadba również o zabezpieczenie pasami tak aby nie stworzyło zagrożenia przed zniszczeniem.

  Każde auto jest przystosowane do bezpiecznego przewożenia ładunków. Posiadają zaczepy na pasy oraz udostępniamy materiały zabezpieczające. Koce, gąbki, folia strecz, folia bąbelkowa. Do usprawnienia każdej relokacji wykorzystujemy wózki platformowe oraz dwukołowe.

 2. Co wyróżnia firmę na tle innych ofert?

  Jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie zrealizować Twoje zamówienie na przewóz mebli.

 3. Co różni portal przeprowadzka.org od firm typowo spedycyjnych/kurierskich?

  W ofercie naszej firmy znajduje się transport mebli wraz z wniesieniem. Tutaj musimy podjąć decyzję w jakiej formie powinien on zostać wykonany:

  • pod wskazany adres
  • w konkretny dzień i godzinę

  Czy może zgadzamy się na firmę spedycyjną, która wyznaczy kiedy będzie mogła przyjechać? Aczkolwiek przewóz mebli i koszt transportu na dłuższych trasach może być mniejszy.

  Jeżeli mają Państwo jakieś pytania odnośnie organizacji transportu zapraszamy do kontaktu. Postaramy się wspólnie uzgodnić oraz dopasować odpowiednie rozwiązania.

 4. Czy przeprowadzka.org zajmuje się utylizacją mebli?

  W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć profesjonalny wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD oraz makulatury. Dla zainteresowanych klientów zapraszamy na stronę Utylizacja, gdzie przeczytają Państwo o naszych usługach oraz o możliwościach związanych z wywozem sprzętu.