Usługi transportowe, transport mebli Gdańsk, Gdynia, Sopot, Polska


Usługi transportowe takie jak transport mebli Gdańsk, Gdynia nie jest jedynym ładunkiem jaki wozimy. Zajmujemy się szeroko pojętym transportem. Potrzebujesz przewieźć ładunek z punktu A do B? Po prostu zadzwoń lub napisz, a ustalimy szczegóły. Jeżeli potrzebujesz stałego transportu na danej trasie również jesteśmy otwarci na propozycję współpracy. Wykonujemy nie tylko transport mebli Gdańsk, Gdynia, Sopot. Przewieziemy wszystko czego zapragniesz i co zmieści się do naszego auta uwzględniając ładowność. Wykonujemy transport przy każdej odległości np. transport Gdańsk Zaspa-Gdańsk Wrzeszcz, Pruszcz Gdański-Sopot jak i dalsze trasy. Transport Warszawa-Gdańsk, Gdynia-Kraków. Jeżeli zlecenie kończy się lub zaczyna na terenie Trójmiasta nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd. Rezerwując kurs całe auto jest dostępne pod Twój ładunek, ponieważ nie łączymy zleceń. Są 3 możliwości do wyboru załadunku/rozładunku:

– Samodzielny – kierowca pomaga w zabezpieczeniu ładunku, aczkolwiek wymaga zorganizowania własnej pomocy do noszenia.

– Z pomocą kierowcy – kierowca pomaga w zabezpieczeniu jak i również w wniesieniu i zniesieniu rzeczy. Większe meble wymagają pomocy drugiej osoby, którą zapewnia klient. Przedmioty wyjątkowo ciężkie, powyżej 80 kg, wnosimy tylko z naszą ekipą, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo każdego dookoła 🙂

– wykonany przez naszą ekipę – zabezpieczamy, wynosimy oraz znosimy. Wszystko jest po naszej stronie.

Wybierając samodzielny załadunek kierowca pomoże w odpowiednim ułożeniu rzeczy na przestrzeni ładunkowej. Zadba również o zabezpieczenie pasami tak aby nie stworzyło zagrożenia przed zniszczeniem.

Każde auto jest przystosowane do bezpiecznego przewożenia ładunków. Posiadają zaczepy na pasy oraz udostępniamy materiały zabezpieczające. Koce, gąbki, folia strecz, folia bąbelkowa. Do usprawnienia każdej relokacji wykorzystujemy wózki platformowe oraz dwukołowe.

Co nas wyróżnia? Jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie zrealizować Twoje zamówienie. Co nas różni od firm typowo spedycyjnych/kurierskich?
Oferujemy możliwość kompleksowej usługi wraz z wniesieniem. Tutaj musimy podjąć decyzję czy wybieramy bezpośredni transport:

– pod wskazany adres

– w konkretny dzień i godzinę

Czy może zgadzamy się na firmę spedycyjną, która wyznaczy kiedy będzie mogła przyjechać? Aczkolwiek koszt na dłuższych trasach może być mniejszy.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie organizacji transportu zapraszam do kontaktu. Postaramy się wspólnie uzgodnić oraz dopasować odpowiednie rozwiązania.