Podczas rozmowy będziemy potrzebować kilku szczegółów odnośnie zlecenia .Pierwsze z nich zapytamy o adresy załadunku i wyładunku pamiętaj aby podać miasto w ,którym chcesz się przeprowadzić następnie podaj które są piętra na podanych adresach oraz czy są windy. Będzie miało to wpływ na czas przeprowadzki .

Zorientuj się również jak wygląda podjazd pod klatkę czy jest możliwość zaparkowania auta o większych gabarytach niż auto osobowe.

Kolejną rzeczą jest określenie jakie meble będą do zabrania. Zaznacz proszę jeżeli występują meble wyjątkowo ciężkie na przykład z litego drewna ,elementy szklane – lustro ,telewizor o dużych rozmiarach .Ważna będzie również ilość pakunków. Wiem ,że ciężko jest określić ile uzbiera się kartonów natomiast postaraj się określić to w przedziale na przykład 20- 30 kartonów i około 50 x40x 40 plus 20 worków z ubraniami. Poglądowa liczba wbrew pozorom dużo ułatwia ponieważ jesteśmy w stanie dopasować odpowiednią liczbę pracowników do tego zlecenia warto wziąć zamówić większą ekipę. Jeżeli piętra są dość wysokie usprawni to przeprowadzkę a ekipa będzie mogła podzielić pracę pomiędzy siebie