Wywóz mebli Gdańsk

– Utylizacja Gdynia, Sopot, Pomorskie


Przeprowadzka.org ma do zaoferowania Państwu profesjonalny wywóz mebli Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto oraz na terenie wojewódxtwa Pomorskiego. Pomagamy w pozbywaniu się sprzętu RTV i AGD oraz makulatury. Na zlecenie opróżniamy mieszkania i domy.

Likwidacja:

  • mieszkań,
  • domów,
  • piwnic,
  • strychów,
  • wyposażenia firm,
  • zakładów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz województwa Pomorskiego.

Jeżeli potrzebujesz pozbyć się starych mebli lub niedziałającego sprzętu zadzwoń, a załatwimy ten problem. Wyniesiemy, wywieziemy, zutylizujemy. Opróżniamy piwnice, strych, niepotrzebne meble i sprzęt z mieszkań i biur. Często taką usługę wykonujemy po sprzedaży mieszkania w celu opróżnienia wszystkich niepotrzebnych rzeczy i przygotowania do remontu lub przeprowadzki nowych mieszkańców. Współpracujemy z wysypiskiem w Gdańsku spełniając ich normy i przekazujemy odpady według zaleceń.

BĄDŹMY EKO!! NIE WYRZUCJAMY !!

Jako pierwsi wprowadzamy nową usługę ,która daje drugie życie zadbanym meblom lub sprzętom . Jeżeli nie jest Ci już potrzebny, a nie ma 30 lat, nie masz komu oddać – my znajdziemy nowego właściciela. Takich rzeczy staramy się nie wywozić na wysypisko – jeszcze komuś może posłużyć.

UWAGA!!! Dzięki temu rozwiązaniu głównie mogą zaoszczędzić firmy ,które muszą płacić na wysypisku za utylizację – ten koszt odchodzi. Zostaje tylko opłata za naszą usługę.

Prywatni klienci mogą dzięki temu pomóc  środowisku .

Zapraszamy do zakładki kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.