Witajcie! Dlaczego warto znaleźć dobrą firmę przeprowadzkową?

Wykonać przeprowadzkę może wydawać się dość prosto lecz problem zaczyna się pojawiać jak jednak zaczynamy się zastawiać skąd ja mam tyle rzeczy? Meble, kartony , szklane rzeczy sprzęt elektroniczny każdy powinno się w inny sposób zabezpieczyć. Dobra firma wie bardzo dobrze co ma z tym zrobić:) mają z tym obycie .

Weryfikując firmę możemy sprawdzić ją w praktyce np. przez polecenie znajomego lub przez wyszukiwarkę. Porządna firma przeważnie istnieje już kilka lat oraz powinna mieć pozytywne opinie. Po opiniach można też sprawdzić ile lat temu zostały dodane. Będziemy mieli pewność czy np. nagle opinia spadła przy czym można wnioskować ,że nie jest tak dobra jak kiedyś.

Rozmowa telefoniczna : Jeżeli posiadasz lodówkę lub wysokie meble zapytaj o wysokość auta. Meblowozy mają przeszło 2 metry wysokości. Pozwala to odpowiedni ułożyć takie rzeczy. Nie sugeruj się do końca ceną gdyż przeważnie jest to stawka godzinowa, jeżeli ekipa będzie dobra a będzie ciut droższa możliwe ,że uwiną się z wszystkim szybciej niż ta teoretycznie tańsza.

Masz pytania? zadzwoń do nas a pomożemy Ci odpowiedni przygotować się do tego wyzwania 🙂